CZ | EN

Vítejte na stránkách trenéra Tomáše Horáčka

Něco z mého života

Jmenuji se Tomáš Horáček, trenérské činnosti s výživovým poradenstvím ve výkonnostním a kondičním sportu se věnuji od roku 2002.
Kvalifikaci ve specializaci zaměřené na fitness jsem získal v akreditované Trenérské škole Petra Stacha.

Protože jsem vyrůstal v atletické rodině se sportem jsem se začal seznamovat prakticky od dětství. Kromě atletiky mám závodní zkušenosti s orientačním během a z kolektivních sportů např. s basketballem. Členem Českého atletického svazu jsem od roku 1988 a aktivní závodník atletického oddílu Armádního sportovního centra Dukla Praha od 1993, odkud mám také zkušenosti s aktivní činností ve vrcholovém sportu.

Mých konzultací, vedení tréninků, individuálních zohledněných tréninkových plánů, cvičebních a dietetických plánů vypracovaných individuálně vždy přímo k daném záměru využívají nejen klienti z řad výkonnostních sportovcù, ale poslední dobou stále ve větší míře i běžní rekreační sportovci a návštěvníci fitness center, kteří chtějí minimalizovat rizika zpùsobená chybným cvičením, nebo které jen zajímá zdravý životní styl.

Proto je má úzká spolupráce s fyzioterapeuty a týmem lékařů-specialistů z Ústavu tělovýchovného lékařství 1. lékařské fakulty UK při poskytování těchto profesionálních služeb nezbytná.

Visual Element